Blog

JOGA v Centre EVA

Posted by:

V pondelok mali naše klientky možnosť zoznámiť sa s JOGOU po prvý krát. JOGA sa vyskytla prvý krát nie len v ich živote ale aj u nás v Centre EVA.

Lekciu JOGY viedla fantastická inštruktorka Aďka, ktorá našim klientkám hodinu nie len výborne pripravila, ale svojím prístupom aj veľmi spríjemnila.

Keďže filozofia nášho centra je venovať sa klientkám viac menej individuálne, aj hodiny JOGY sa nesú v tej myšlienke. Na cvičení sa zúčastňujú maximálne 3 klientky a inštruktorka JOGY sa vie tak každej klientke venovať individuálne, vie ju kontrolovať či cviky robí správne, a čo je veľmi dôležité inštruktorka vie cviky prispôsobiť presne na mieru daným 3 klientkám, ktoré tým dostávajú možnosť sa v JOGE posúvať rýchlejšie a lepšie.

Načo je JOGA dobrá? Ako vám cvičenie JOGY pomôže?

Vďaka JOGE sa určite zlepší pohyblivosť vášho tela, posilnia sa svaly, zlepší sa držanie tela, podporí sa pevnosť kostí, zrýchli sa krvný obeh, stabilizuje sa krvný tlak, harmonizuje sa spánková činnosť a v neposlednom rade sa vám zlepší nálada.

Veríme, že každá klientka si nájde v tomto cvičení presne to čo potrebuje.

Ak vás naša ponuka zaujala, viac informácií získate osobne u nás v centre, môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom emailu: info@harmoniatela.sk alebo telefonicky na 0915 875 892, 0905 115 150.

0

About the Author:

  Related Posts
  • No related posts found.

Add a Comment