Blog

Čo je to ROLLETIC a ako funguje?

Posted by:

Chcete spevniť svoje telo, podporiť odplavenie toxických látok a aktívne zrelaxovať? Masážny stroj Rolletic je výborným riešením.

Masážny stroj Rolletic využíva jednu z metód tradičnej čínskej medicíny. Pokožka sa používaním Rolleticu stáva pevnejšia a pružnejšia. Výrazne sa zlepšuje metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k rýchlemu vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov. Počas ošetrenia dochádza k uvoľneniu blokov svalových skupín, zrastov, zmäkčeniu jaziev, spevneniu pokožky, redukcií objemu masírovanej partie a zmenšeniu až vymiznutiu celulitídy.

Rolletic sa radí medzi najpoužívanejšie prístroje na formovanie postavy a riešenie problémov celulitídy po celom svete.

Masáž prebieha stimuláciou akupresúrnych dráh, pričom sa

  • regulujú fyziologické pochody ako je trávenie a dýchanie, stimuluje sa metabolizmus,
  • zlepšuje sa svalový tonus, pohyblivosť kĺbov a správne držanie tela, spevňujú sa svaly a vypnutie kože,
  • podporuje sa prúdenie krvi a lymfy a napomáha sa obnovovať rovnováha hormonálnej a nervovej sústavy,
  • zmenšuje sa objem masírovaných partií a zlepšuje sa odbúravanie tukových vankúšikov čím sa zmierňuje celulitída.

Účinky Rolleticu sú trvalé, pretože masáž s ním neodstraňuje vodu, ale pracuje s tukovými bunkami a dbá na harmonizáciu tela ako celku. Akupresúrna masáž Rolleticom urýchľuje odplavovanie toxických látok, ktorých usadzovanie okolo tukových buniek je jedným z dôvodov vzniku celulitídy.

Opakovanými masážami dochádza k spevňovaniu podkožných kolageno-elastinových vlákien. Tým sa vyrovnáva kontúra pokožky a „pomarančová“ koža sa pozvoľna vyhladzuje.

Pravidelné používanie masážneho prístroja má vplyv na celkové zlepšenie zdravotného stavu.
Odporúčania pre maximálne výsledky:
Jedno cvičenie na prístroji Rolletic trvá 30 – 45 minút . Pre odbúranie tukových vankúšikov, zmenšenie objemu potrebných partií, pre tvarovanie postavy odporúčame kúru 10 – 12 masáží 2 až 3 krát týždenne a následnú udržiavaciu masáž jeden krát za jeden až dva týždne.

Ak vás tieto informácie zaujali a chceli by ste si Rolletic vyskúšať, môžete sa na nás obrátiť osobne u nás v centre, prostredníctvom emailu: info@harmoniatela.sk alebo telefonicky na 0915 875 892, 0905 115 150.

0

About the Author:

  Related Posts
  • No related posts found.

Add a Comment