Project Description

Osobné poradenstvo

rezervovať termíN

Osobné poradenstvo

REZERVOVAŤ TERMÍN

Potešenie pre telo a myseľ

Homeopatia je jednou z ciest, ktorá vedie k zlepšeniu celkového stavu človeka. Odvádza výbornú prácu pri riešení chronických stavov na fyzickej a psychickej úrovni. Homeopatické prípravky (homeopatiká) nemajú vedľajšie účinky.

Prečo homeopatia

Hlavnou prednosťou homeopatie je, že dokáže okrem fyzických problémov zasahovať tiež do psychiky a tým riešiť samotnú príčinu ochorení. Tie majú zvyčajne počiatok v našej mysli (dlhodobý stres, potláčané emócie, strach, pocity ublíženia, …) a fyzické symptómy sú len prejavom určitých reakcií na našom tele. Homeopatiká „napodobňujú“ vnútorné zranenia a učia nás, ako sa má „odblokovať a vyriešiť problém“, takže výsledkom je vyriešenie traumy prirodzenou cestou. Tým, že sa zbavíme vnútorných zranení, odstránia sa vonkajšie príznaky.

Homeopatia nie je pre každého

Mnoho ľudí očakáva, že dostane homeopatickú guličku a problémy v okamihu zmiznú. Ale ak v človeku narastá ochorenie dlho, päť, desať alebo aj dvadsať rokov, nemôže očakávať, že sa hneď dostaví uzdravenie. Okrem zdravotného problému, ktorý človeka trápi, sa pri terapii veľmi často dostanú na povrch ďalšie súvisiace problémy, o ktorých ani nevie. Homeopatia odbúrava nefunkčné návyky a zlozvyky, myšlienky alebo predstavy, čo ale mnoho ľudí môže vnímať ako veľké ohrozenie. Preto je určená pre ľudí, ktorí o sebe premýšľajú a naozaj sa chcú uzdraviť – aj za cenu, že možno budú musieť urobiť nejakú životnú zmenu.

Homeopatické poradenstvo

Terapia homeopatiou začína rozhovorom, ktorý trvá približne 1 hodinu. Homeopat sa opýta klienta na jeho fyzický aj psychický stav v súčasnosti a v minulosti. Následne (počas niekoľkých dní) získané poznatky spracuje a vyberie pre klienta vhodné 2 homeopatické prípravky. Klient ich užíva po dobu 6 týždňov podľa návodu a vedie si denník pozorovaní zmien na fyzickej a psychickej úrovni. Tie sú veľmi dôležité pri následnej kontrole kvôli ďalšiemu postupu v terapii.

“Starajte sa o svoje telo. Je to jediné miesto, v ktorom žiť musíte.“

Jim Rohn

Dopraj si čas pre seba. Zaslúžiš si to.

Zarezervujte si ošetrenie kliknutím na Rezervovať alebo nás kontaktujte na číslach uvedených v záložke O nás

rezervovať