Blog

Mŕtve more, jeho účinky a produkty z Mŕtveho mora

Posted by:

Soli a minerály nachádzajúce sa v Mŕtvom mori priaznivo pôsobia na celý organizmus. Významne stimulujú metabolické funkcie v bunkách a tak prispievajú k ich regenerácii. V bahne a vo vode sa nachádza množstvo minerálov. Napríklad jód a bróm, ktoré majú pozitívny vplyv  na nervový systém. Ďalšie minerály ako draslík zlepšia stav artritídy a reumy, síra a horčík veľmi úspešne vplývajú na liečbu kožných chorôb. Bahno z Mŕtveho mora detoxikuje pokožku a zbaví ju odumretých častíc. Umožní sa tak zrýchlenie krvného obehu a zaktivizuje sa lymfatický systém. Organizmus sa odvodní a okysličí. Úľavu pocítia aj ľudia trpiaci na migrénu a nespavosť. Bahno si poradí tiež s celulitídou.
Účinky Mŕtveho mora môžete spoznať aj prostredníctvom kozmetických a potravinových doplnkov spoločnosti Dr. Nona. Sú to produkty novej generácie kombinujúce životodarnú silu archebaktérie, liečivé vlastnosti bylín, regeneračnú silu Mŕtveho mora a aromaterapie. Neobvyklá kombinácia jedinečnej a exkluzívnej formuly Halo Complex ™ poskytuje výnimočnú účinnosť produktov Dr. Nona.
Hlavné účinky: regenerácia organizmu, spomalenie starnutia a ochrana pred škodlivými vplyvmi prostredia, omladenie a zdroj energie a sily.

0

About the Author:

  Related Posts
  • No related posts found.

Add a Comment