Blog

JARNÁ OČISTA

Posted by:

Očista organizmu a nakopnutie tela k činnosti po zime je vítaným a potrebným oživením. Práve špecifická energia jari je mimoriadne vhodná na to, aby sme očistili svoje vnútro a podporili tak aj vonkajšiu krásu.
Do nášho tela sa dostáva ovzduším, stravou i spôsobom života množstvo látok, ktoré naše telo nedokáže úplne využiť a spracovať. Tieto látky sa ukladajú v orgánoch, ktoré toto spracovanie majú za následok, prípadne sa tieto látky vrátia späť do organizmu a dávajú tak priestor pre vznik rôznych choroboplodných zárodkov, narušuje sa naša biochemická rovnováha v tele a vyskytujú sa zdravotné problémy, objavuje sa chronická únava, výkyvy nálad a i.
Pravidelným odstraňovaním toxínov z tela znižujeme zaťaženie nášho organizmu jedmi, nechávame energii priestor na voľné prúdenie, zabraňujeme vzniku patogénov, ktoré potom oslabujú náš imunitný systém.
AKO NA TO?
Pripravili sme pre vás pár krokov na to, aby ste telo očistili, zbavili sa únavy a privítali leto nielen s novou vnútornou ale aj vonkajšou krásou.

LYMFODRENÁŽ – funkcia lymfy v tele je zbierať tekutiny z rôznych orgánov tela a vracať ich do krvného riečišťa. Okrem toho lymfa kumuluje aj odpadové látky, ktoré potom prechádzajú cez filtračné stanice – lymfatické uzliny – a tie zabezpečujú odvádzanie týchto látok von z tela. Lymfa sama o sebe necirkuluje tak ako krv, pretože ju nepoháňa žiadna pumpa typu srdce. Na jej pohyb je potrebná svalová aktivita, teda sťahy svalov, ktoré posúvajú lymfu a jej obsah tam, kam je potreba. Správne cirkulovanie lymfy, a teda aj očistu organizmu podporíme lymfodrenážou.

INHALÁCIA KYSLÍKA – je určená na čiastočnú a celkovú regeneráciu organizmu na bunkovej úrovni, na upokojenie nervového systému, na zregenerovanie mozgových buniek, na zlepšenie látkovej výmeny, na posilnenie imunity a telo očistí od toxínov.

ROLLETIC – využíva jednu z metód tradičnej čínskej medicíny. Pokožka sa používaním Rolleticu stáva pevnejšia a pružnejšia. Výrazne sa zlepšuje metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k rýchlemu vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov. Počas ošetrenia dochádza k uvoľneniu blokov svalových skupín, zrastov, zmäkčeniu jaziev, spevneniu pokožky, redukcií objemu masírovanej partie a zmenšeniu až vymiznutiu celulitídy.

REVITALIZÁCIA PLETI KYSLÍKOM – obnovenie pružnosti a pevnosti pokožky, očista a regenerácia pleti, vypínací efekt a omladenie pleti.

CLEANSEEN – je vynikajúci prostriedok na čistenie organizmu. Vylučuje z tela toxické látky, prispieva k obnoveniu črevnej mikroflóry, aktivuje metabolizmus a odstraňuje nepríjemné tlaky v oblasti okolo žalúdka. Pomáha pri rôznych problémoch tráviaceho systému a pri chronických zápchach.

GONSEEN – čaj slúži k očiste organizmu, zaťažovaného nevhodnou stravou, stresom a znečisteným ovzduším. Tento zázračný bylinkový čaj má silný pozitívny vplyv na tráviaci, dýchací, imunitný i nervový systém. Má blahodarné účinky pri všetkých druhoch oslabenia organizmu, podporuje proces regenerácie a zvyšuje odolnosť.

GOLDSEEN – vďaka Halo-komplexu, ktorého súčasťou je aj Archebaktéria (materská bunka) a koenzým Ultrasome Q-10, ktorý je päťkrát efektívnejší ako bežný Q-10, je HALO GOLDSEEN jedinečným produktom, ktorý nemá vo svete obdobu. Vzhľadom k svojmu zloženiu sa radí medzi najlepšie prírodné profylaktické prostriedky, ktorý je vhodný pri mnohých problémoch, najmä srdcovo-cievnych ťažkostiach. Blahodarné vlastnosti koenzýmu Q10 sú dlhodobo známe a naďalej sú objavované jeho ďalšie pozitívne vplyvy na ľudský organizmus.

Môžete si vybrať z troch balíčkov, ktoré zahŕňajú to čo vaše telo potrebuje. Balíčky sú postavené tak, aby klientka urobila pre seba čo najviac.

BALÍČEK MINI (lymfodrenáž sa strieda s rolleticom)
5 x lymfodrenáž
5 x inhalácia kyslíka počas lymfodrenáže
5 x rolletic
1 x revitalizácia pleti kyslíkom (na záver aby vaša pleť bola rozžiarená)
Cleanseen – prostriedok na očistu organizmu

Kúpiť

BALÍČEK MIDI  (lymfodrenáž sa strieda s rolleticom)
5 x lymfodrenáž
5 x inhalácia kyslíka počas lymfodrenáže
5 x rolletic
1 x revitalizácia pleti kyslíkom (na záver aby vaša pleť bola rozžiarená)
Cleanseen – prostriedok na očistu organizmu
Gonseen – čaj, ktorý slúži k očiste organizmu zaťažovaného nevhodnou stravou, stresom a znečisteným ovzduším.

Kúpiť

BALÍČEK MAXI  (lymfodrenáž sa strieda s rolleticom)
1 x biorezonančná diagnostika
5 x lymfodrenáž
5 x inhalácia kyslíka počas lymfodrenáže
5 x rolletic
1 x revitalizácia pleti kyslíkom (na záver aby vaša pleť bola rozžiarená)
Cleanseen – prostriedok na očistu organizmu
Gonseen – čaj, ktorý slúži k očiste organizmu zaťažovaného nevhodnou stravou, stresom a znečisteným ovzduším.
Goldseen – prostriedok, ktorý zachováva rovnováhu vitamínov a minerálnych látok v organizme.

Kúpiť

Ak privediete so sebou kamarátku, kamaráta, alebo nejakú inú osobu, obaja získavate ako BONUS zľavu ešte 10%!

0

About the Author:

  Related Posts
  • No related posts found.

Add a Comment