Mŕtve more, jeho účinky a produkty z Mŕtveho mora

Posted by:

Soli a minerály nachádzajúce sa v Mŕtvom mori priaznivo pôsobia na celý organizmus. Významne stimulujú metabolické funkcie v bunkách a tak prispievajú k ich regenerácii. V bahne a vo vode sa nachádza množstvo minerálov. Napríklad jód a bróm, ktoré majú pozitívny vplyv  na nervový systém. Ďalšie minerály ako draslík zlepšia stav artritídy a reumy, síra a horčík veľmi úspešne vplývajú na liečbu kožných chorôb. Bahno z Mŕtveho mora detoxikuje pokožku a zbaví ju odumretých častíc. Umožní sa tak zrýchlenie krvného obehu a zaktivizuje sa lymfatický systém. Organizmus sa odvodní a okysličí. Úľavu pocítia aj ...

Čítať ďalej →
0

JARNÁ OČISTA

Posted by:

Očista organizmu a nakopnutie tela k činnosti po zime je vítaným a potrebným oživením. Práve špecifická energia jari je mimoriadne vhodná na to, aby sme očistili svoje vnútro a podporili tak aj vonkajšiu krásu.
Do nášho tela sa dostáva ovzduším, stravou i spôsobom života množstvo látok, ktoré naše telo nedokáže úplne využiť a spracovať. Tieto látky sa ukladajú v orgánoch, ktoré toto spracovanie majú za následok, prípadne sa tieto látky vrátia späť do organizmu a dávajú tak priestor pre vznik ...

Čítať ďalej →
0

Čo je to ROLLETIC a ako funguje?

Posted by:

Chcete spevniť svoje telo, podporiť odplavenie toxických látok a aktívne zrelaxovať? Masážny stroj Rolletic je výborným riešením.

Masážny stroj Rolletic využíva jednu z metód tradičnej čínskej medicíny. Pokožka sa používaním Rolleticu stáva pevnejšia a pružnejšia. Výrazne sa zlepšuje metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k rýchlemu vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov. Počas ošetrenia dochádza k uvoľneniu blokov svalových skupín, zrastov, zmäkčeniu jaziev, spevneniu pokožky, redukcií objemu masírovanej partie a zmenšeniu až vymiznutiu celulitídy.

Rolletic sa radí ...

Čítať ďalej →
0

JOGA v Centre EVA

Posted by:

V pondelok mali naše klientky možnosť zoznámiť sa s JOGOU po prvý krát. JOGA sa vyskytla prvý krát nie len v ich živote ale aj u nás v Centre EVA.

Lekciu JOGY viedla fantastická inštruktorka Aďka, ktorá našim klientkám hodinu nie len výborne pripravila, ale svojím prístupom aj veľmi spríjemnila.

Keďže filozofia nášho centra je venovať sa klientkám viac menej individuálne, aj hodiny JOGY sa nesú v tej myšlienke. Na cvičení sa zúčastňujú maximálne 3 klientky a inštruktorka JOGY sa vie tak každej klientke venovať individuálne, vie ju kontrolovať či ...

Čítať ďalej →
0